Freedom aren't always free...

"Nazywam się Bartek, jestem chory na Zespół Downa i astmę. Chodzę do szkoły, lubię liczyć oglądać "Strażaka Sama" i grać w piłkę nożną."

FB_IMG_1495747949670
Tak przedstawia się 9-cio latni Bartosz Wardęga. Bartek urodził sie z Zespołem Downa. Gdy zaczynał się rozwijać zachorował na astmę. W szkole nie za dobrze radzi sobię z kaligrafią i czytaniem, sprawia mu to trudności. 9-cio latek ma też rodzeństwo bliźniacze-Wiktor i Hania. Maja po 3 latka i są zdrowi. Lubią sie razem we trzech bawić. Bartoszek potrzebuje nie przerwalnej rehabilitacji ruchowej, logopedyczynej jak i psychologicznej. Jego rodzice jak i on sam proszą o pomoc z WASZEJ strony. Masz konto w banku ? Wpłać dowolny datek, 5 zł, 10 zł czy nawet 50 zł może wiele pomóc. Nie masz konta a banku a chcesz pomóc? Możesz wysłać SMS pod numer 75165 o trści POMOC 1638, koszt to 5 zł. Dla ciebie to nic a jego rodziców wiele.
Dane do przelewu//Nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnych ul. Mikołaja Kajki 80/82 lok.1 04-620 Warszawa // Nr rachunku : 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 // Tytuł wpłaty : Wardęga, 1638
Tak na marginesie-Bartek jest moim kuzynem a jego mama moją chrzestną, więc nie mówcie, że piszę o tym, bo muszę, bo mi za to płacą. NIE! Pisze o tym, bo chcę. Rodzina sie trzyma razem. Więc zanim coś napiszesz lepiej pomyśl 3x.

1 komentarz:

  1. Szkoda chłopczyka, ale trzymam kciuki za powodzenie akcji. Sam nie mam pieniędzy ani możliwości wysłania sms ale trzymam kciuki.

    OdpowiedzUsuń

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.