Co zrobić, żeby nie zwariować przez jesień ?

Od ponad tygodnia mamy jesień. Jak wiemy to czas, w którym można zwariować lub popaść w depresję :D

Jesienna pora kojarzy mi się z ciepłą herbatą w dużym kubku pod kocem.
Kubek ze sweterkiem jest bardzo stylowy, a jeżeli jest duży to też atut. Taką ofertę proponuje nam mykitchen.pl.Moim faworytem jest KLIK


Herbata domowego przepisu babci smakuje najlepiej.

Przepis jest bardzo prosty. W kubku do połowy zalej czarną lub zieloną herbatę, dodaj pokrojoną w piórka pomarańczę, na tarce zdrobymi oczkami portrzyj trochę imbiru oraz dodaj miodu według uznania ;) .

Dobry film na jesień?

Ostatnia miłość na Ziemi.
Naukowiec (E.Green) i szef kuchni (E.McGregor) zauroczyli się w sobie w momencie, gdy na calym świecie rozpoczyna się epidemia. Czy będą razem? Przetrwają? Tutaj macie trailer.

Akcesoria różnego rodzaju też odgrywają pewną rolę.

Chcecie, aby Wasz telefon nie był nudny? Jest rozwiązanie!
Znana youtube'rka SexMasterka wypuściła na swoim sklepie pulę nowych case'ów z jesienną grafiką. Cena za taką jakość jest na prawdę tania.
Cała oferta dostępna na masti.love

Co by to była za jesień bez świeczek zapachowych. Świeczki od Yankee Candle mimo, że są z wyższej półki to i tak są warte swojej ceny. Są bardzo wydajne, a zapach czuć w całym mieszkaniu.

Oferta dostępna na Yankee Candle Sklep

Ktoś mądry, kiedyś powiedział, że muzyka leczy i poprawia humor. Dlatego pokażę Wam albumy, które ja sam przez jesień chętnie słucham i Wam polecam.

Ode mnie to na tyle. Jeżeli z czegoś skorzystacie dajcie znać w komentarzu.
Już za niedługo konkurs!
Miłego dnia.
Ananas.

2 komentarze:

  1. Jesień to przede wszystkim czas spędzony z kubkiem gorącej herbaty w ręku oraz chowanie się pod grubym kocem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny wpis

    https://hyggelifestyle.wordpress.com/2017/10/01/blog-zmiany/

    OdpowiedzUsuń

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.