Ulubieńcy Września

Nie myślałbym, że podczas całego miesiąca, znajdę tyle perełek. Trudno mi było wyselekcjonować to, co najbardziej skradło moje serce.

Ewa Grzelakowska-Kostoglu "Tajniki Paznokci"

Ewa, czyli Red Lipstick Monster niedawno wydała swoją trzecią już "tajnikową" książkę. Dwie wcześniejsze, były na temat makijażu oraz DIY, czyli Do It Yourself (z ang. Zrób to sam.
Tym razem vlogerka zdecydowała się na inną formułę oraz inną transakcję sprzedaży.
"Tajnikową encyklopedię" można zakupić tylko (!!!) na stronie www.tajnikipaznokci.pl.
Przesyłka w 48h, oraz każda osoba dostanie własnoręczny autograf Ewy.


Demi Lovato - Tell Me You Love Me

Artystka wydała już szósty studyjny album. Po singlu "Sorry Not Sorry", który zapowiadał płytę, można było insynuować, że krążek zostanie utrzymany popowych brzmieniach jak album "Confident".
HA, NIE!
W "Tell Me You Love Me" jest zastosowany został styl R&B. Na albumie jest kolaboracja z Lil Waynem, akustyczne wersje "Sorry Not Sorry" oraz "No Promises". W wersji deluxe dodatkowo jest piosenka "Instruction" z Jax Jones.


AA Classic 5w1 - pomadka ochronna.

Jako, iż niedawno robiłem vertical labret (kolczyk w wardze), potrzebowałem dobrego nawilzenia, które będzie długo trwało.
Ta pomadka spełnia wszystkie warunki, które oczekiwałem.
Nawilża, nie ściera się i nie wysycha po 15 minutach jak inne.
Dodatkowym plusem jest to, że nie jest testowana na zwierzętach.
Nie drogi, ponieważ koszt to 5 złotych, dodatkowo nawilża tak jak pomadka powinna.

Asept

Teraz poleci na mnie fala hejtu, bo jako osoba, ktora robi kolczyki i sama ma kolczyki, powinienem wiedzieć, że do poprawnego golenia używa się octaniseptu.
Byłem w aptece, lecz nie mieli w asortymencie tego specyfiku. Spytałem się o podobny produkt, lecz z tej samej półki. Dostałem Asept.
Produkt stosunkowo jest podobny do Octaniseptu i jest tańszy.
Podczas, gdy kupuje Octanisept 50 ml w cenie 20 złotych, na półce stoi Asept 100 ml za niecałe 8 zł.

To moi ulubieńcy, a jacy są Wasi?  Co Wam przypadło do gustu we Wrześniu?

Miłego dnia.
Ananas

1 komentarz:

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.