Q&A - kto mnie inspiruje i czy jestem uzależniony?


Za niedługo minie rok odkąd jest z Wami i dla Was, ale tak naprawdę nie wiecie nic o mnie. Dzisiejszy post będzie Q&A, odpowiem na najczęściej  zadawane pytania!

1. Jak się nazywam i ile mam lat?
Mam na imię Kuba i mam 19 lat

2. Dlaczego Ananas ?
Przezwisko z przedszkola.

3. Co robię na co dzień?
Od poniedziałku do czwartku – praca w domu
Piątek – zajęcia z dzieckiem z Akademii Przyszłości
Sobota & Niedziela – szkoła

4. Czym się interesujesz?
Mam bardzo dużo zainteresowań, jednak najbardziej interesuję się piercingiem, muzyką, literaturą angielską jak i francuską, tatuażami oraz modą.

5. Czy masz jakieś uzależnienia?
Jestem uzależniony tylko od kawy i nikotyny. Jeżeli kupowanie albumów muzycznych się zalicza do uzależnienia to też 😊

6. Czy masz jakiegoś zwierzaka?
Mam, jest to piesek i wabi się Focus.

7.Kto Cię inspiruje/motywuje?
Tutaj nie umiem wybrać jednej osoby. Inspiruje (a jednocześnie jest moją idolką) mnie Rihanna. Motywuje mnie Honorata Skarbek swoją determinacją do spełnienia wszystkich planów. Inspiruje mnie Ewa Grzelakowska-Kostoglu (tzw. RedLipstickMonster) a jednocześnie motywuje mnie Margaret do spełnienia marzeń. Jak widać nie umiem zdecydować się na jedną osobę, ale jak dla mnie jest bardzo fajne, bo mogę porównać ich działania w social mediach.

8. Od kiedyś jesteś dostępny w mediach?
Jeżeli mówimy tutaj ogólnikowo od kiedy jestem na social mediach to Instagram (nick @_kubv_) jestem od 2013 tak samo jak na snapchacie (nick @sosadkuba) jednak najdłużej mam Facebook’a, ponieważ od kąd mam 11 lat czyli od 2010 roku. Blogi prowadziłem różne, jednak od roku prowadzę stałego i zostaje przy nim.

To by było na tyle. To były najczęściej zadawane pytania, a ja mam dla Was niespodziankę !
Niedawno utworzyłem playliste na Spotify „Hel yours fever”. Tutaj macie link do niej ->https://spoti.fi/2uJU6eU . Playlista zawiera 23 piosenki więc na pewno coś wam się spodoba.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.