Ulubieńcy marcaJako iż mamy już kwiecień, a ja obiecałem, że będę dodawać ulubieńców, to wracam z tą obietnicą :)
Zacznijmy od pielęgnacji 

Krem do rąk marki EOS


Kremy marki EOS mają trzy warianty zapachowe. Ja wybrałem dwa, waniliowy oraz kwiatowy.Nawilżają dłonie najbardziej przesuszone oraz zrogowaciałe naskórki. Mieszczą się do kieszeni co oznacza, że można je zabrać wszędzie. Cena za sztukę wynosi 20 zł. Drogo czy nie drogo? To zależy, są tańsze kremy o podobnym składzie co te, jednakowoż jeżeli jesteście miłośnikami EOS to polecam!


Pasta głęboko oczyszczająca do twarzy


Według opisu "pasta do głębokiego oczyszczania twarzy przeciw zaskórnikom z liściem manuka". Ta pasta ma za zadanie usunąć zaskórniki, poprzez rozszerzenie porów poprzez mentol, który ma w swoim składzie oraz wypchnięcie ich na zewnątrz. Ja w to nie wierze, ale używam tego jako bazę wstępną do pielęgnacji twarzy kremami czy maściami. Jako młoda osoba, która ma trądzik to jest na prawdę fajne. Pasta jest biała i ma grudki coś jak peeling. Tak jak napisałem wcześniej, polecam tą pastę, ale jako bazę.

Teraz coś z innej beczki, bo muzycznie.

Sklep internetowy DODAX


Na tej stronie kupicie setki płyt, książek, vinyli, akcesroi do telefonu czy komputera o 35-70% taniej niż na innych stronach z podobną tematyką z darmową dostawą!!
Dla przykładu pokaże Wam płytę którą kupiłem na tej stronie za grosze 

Cena w empik.com to 51,99 zł.

W taki o to sposób można naprawdę dużo zaoszczędzić. Czas czekania na przesyłkę trwa od 5 do 8 dni, ponieważ wszystkie zamówienia idą z Frankfurtu. Brak cła i darmowa przesyłka czego chcieć więcej?
W taki sposób można również zebrać całą kolekcję za pół darmo :)


Z ulubieńców było by tyle. Jacy byli Wasi ulubieńcy zeszłego miesiąca? Dajcie znać w komentarzu!
Ananas.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.