Mam dzisiaj 19 lat i zbieram na prezent. Dołożysz się ?


Nie wiem kiedy i gdzie mi uciekł ostatni rok. Na prawdę nie wiem. Wiem jedno - ten rok był dla mnie bardzo pracowity, ponieważ mocno pracowałem nad moim blogiem i do tego zostałem youtuberem. Zawiązałem nowe znajomości, z których wyszła owocna praca jak i rezultaty.

Przechodząc do sedna sprawy. Jako iż dzisiaj kończę 19 i jest to dla mnie ważny rok bo to moje ostatnie ''naście'', z tej okazji nie chcę żadnych prezentów ani nic w ten deseń. 

Pamiętacie jak rok temu pisałem wam o Bartku, moim kuzynie z zespołem downa? W moje urodziny chce zebrać dla niego pieniądze.

Pomóżmy Bartkowi jak i jego rodzicom. Wydawają bardzo dużo pieniędzy aby Bartoszek mógł normalnie się rozwijać.
Cena leków na alergię to 130 zł
Cena na turnus rehabilitacyjny 3000zł.
Chciałbym w jakimś stopniu im pomóc i odciążyć ich od wydatków.Link do zrzutki -> https://zrzutka.pl/ppcspt#

Jeżeli nie wierzycie mi, mogę Wam pokazać reakcję rodziców jak przekazuje im pieniądze.

Kocham Was. Love u
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.