Ulubieńcy Kwietnia & Maja + KONKURS!

Dzisiaj będzie bardziej kulturalnie, ponieważ przez ostatni czas nie zajmowałem się pielęgnacją, ale bardziej muzyką i serialami. Przez ten czas wydano wiele albumów muzycznych jak i seriali.
Na koniec mam dla Was fajny konkurs, w którym warto wziąć udział :)!
Zaczynamy ?


Anne-Marie - Speak Your Mind [Deluxe]Jest to debiutancki album piosenkarki. W 2015 roku wydała minialbum tzw. EP-kę o nazwie "KARATE", ponieważ Anne jest trzykrotną mistrzynią świata w karate. Jej debiutancki album dumnie reprezentuje 17 piosenek w tym Rockabye  z Clean Bandit oraz Sean Paul'em czy wszystkim znane Ciao-Adios. 

"Speak Your Mind" to czysty pop z balladami. Ten krążek to ociekające złoto i nikt z brytyjskich artystów tego nie przebije (chyba, że nagle Adele wróci na rynek muzyczny).

Honorata Skarbek - Sunset


Nadeszła chwila, gdy z wielką radością na twarzy, mogę Wam przedstawić czwarty studyjny album Honoraty Skarbek wcześniej znanej jako Honey. Nad tym albumem pracowała m.in.: Sarsa, Lanberry, Wdowa czy Piotr Siejka. Na krążku jest 11 piosenek, które prowadzą nas od zachodu po wschód słońca.

Tak jak pisałem w swojej recenzji, dla Skarbek, ten album jest zamknięciem pewnego rozdziału i rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Dla mnie jeden z lepszych albumów od Honki

13 Powodów

Wszystkim dobrze znany serial młodzieżowy o Hannie Baker, która popełniła samobójstwo pozostawiając po sobie ślad w postaci 13 kaset. Na kasetach nagrała powody dlaczego zrobiła to co zrobiła.

Zaciekawił mnie ten serial, ponieważ mówi o tym jak bardzo hejt działa na ludzi. Warto zobaczyć ten serial.

KONKURS!KONKURS!KONKURS!
Tak jak pisałem na początku posta, że mam dla Was konkurs tak teraz pisze o co dokładniej chodzi. Do wygrania jest najnowszy album Honoraty Skarbek - Sunset, o którym wspominałem wyżej oraz, który zrecenzjonowałem. 
ZASADY
Chciałem, aby zasady były jak najprostsze i według mnie są mega banalne. 

1. Napisz w komentarzu, która z piosenek Honoraty jest najlepsza i wyjaśnij w 1-2 zdaniach dlaczego.
2. Zaobserwuj mnie na Google+. Nie musisz, ale masz większą szansę na wygranie.

Konkurs trwa od dzisiaj do 8 czerwca !

Niech wygra najlepszy i powodzenia !

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.