Ania Dąbrowska w Wodzisławiu Śląskim!

Jak pisałem Wam w ostatnim poście koncertowym, że za niedługo idę na Anię Dąbrowską, tak teraz wracam!
___________________________________________________


Kurde nie umiem obrać tego w słowa. Ten koncert to było spełnienie moich marzeń. Ja na Ani się wychowywałem, to była, jest i będzie moja idolka. Teraz kieruję parę słów do osób, które spotkały swojego idola z dzieciństwa. Wiecie jak to jest prawda? Ten moment kiedy stoi obok Was, brak Wam śliny w ustach i sucho, padaczka w rękach level hard i brak Wam słów. Ja tak miałem. 
Ten koncert, głos Ani, gra świateł to było coś wspaniałego. Coś czego nie da się opisać. Czekałem na ten koncert pod bramkami od 17, a koncert był o 22. Opłacało się.
Zbytnio też nie musiałem mówić Ani, że jest moją idolką. Zobaczyła plik siedmiu jej płyt i wiedziała, że jestem z nią od początku. Bez problemu podpisała mi wszystkie 7 i zrobiła sobie ze mną zdjęcie.

Mega się cieszę również, że zaśpiewała piosenki ze starszych płyt takie jak : ''W spodniach czy w sukience?", "Jesteś jak sen o spadaniu", "Bawię się świetnie" czy nawet "Trudno mi się przyznać" oraz "Nigdy więcej nie tańcz ze mną". Oczywiście nie zabrakło hitów "W głowie", "Charlie, Charlie", "Z Tobą nie umiem wygrać" oraz "Porady na zdrady".
Do końca życia zapamiętam uśmiech Ani oraz ten koncert. Chodźcie na koncerty, spotykajcie idoli i spełniajcie marzenia, bo pieniędzy kiedyś nie będzie, a wspomnienia i autografy tak !

Źródło dwóch pierwszych zdjęć : www.nowiny.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.