Piosenki, o których świat zapomniał VOL2


Stwierdziłem, że dawno nie było posta o piosenkach, o których świat zapomniał. Bardzo Wam się spodobała ta seria- prawie 1000 wyświetleń oraz 1 miejsce w top 3 najlepszych postów. Dzisiaj wrócimy do hitów lat 2000-2008. P!NK - Get the party started.


Piosenka pochodzi z albumu M!ssundaztood  z 2001 roku. Ta piosenka była hitem na dyskotekach i dancingach. Dzisiaj już niewiele osób pamięta, że ta piosenka istnieje ,a jak już pamięta to się dziwi, że należy do P!NK. 

Sophie Ellis-Bextor - Murder On The Dancefloor


Po tej piosence Sophie stała się bardziej rozpoznawalna niż kiedy była w zespole. Piosenka dostała nominację do NRJ Music Award: Piosenka roku na świecie. Mało kiedy jest grana w radiach i zanika w pamięciach. 

Maroon 5 - This Love


Jeden z największych hitów 2004 roku, która otrzymała nagrodę Grammy za najlepsze wokalne wykonanie popu przez duet lub grupę. W nowym repertuarze Maroon 5 brakuje takich kawałków jak ten.

Estelle ft. Kanye West - American Boy


Singiel, w którym gościnnie wystąpił Kanye West. Uznana za jedną z najlepszych piosenek 2008 roku. W momencie wydania odbiła się echem w stacjach radiowych na całym świecie, lecz jej "5 minut" minęło w ciągu dwóch lat i mało kto ją pamięta.

Colbie Caillat - BubblyJest to podstawowy singiel z jej debiutanckiego albumu Coco z 2007 roku. Jako pierwszy i jedyny w dniu premiery uplasował się w TOP 10 rankingu Billboard Top 100 2007 roku.  Singiel spowodował, że stała się popularna. W późniejszym czasie jej kariera nie była tak dostateczna i wisiała na włosku.

Duffy - MercyW Danii singiel wygrał nominację do Światowego Hitu Roku. Nie sprzedawała się dobrze jako produkt i jej popularność spadła szybciej niż wyobrażaliśmy, dlatego też wydała tylko dwa albumy.

Coldplay - ClocksWydany w sierpniu 2002 roku, który dwa lata później otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Nagranie roku. Piosenka została motywem przewodnik do filmu animowanego pt.: "Dżungla". Zapomniany przez świat utwór.

Melanie C - Never Be The Same Again

 


Anegdotka: Porównajcie sobie piosenkę Gosi Andrzejewicz "Pozwól żyć" z tą. Są bardzo podobne. Piosenka została zapomniana przez świat, bardziej ją zapamiętano jako piosenkarkę zespołu Spice Girls.


A wy jakie piosenki uważacie za zapomniane przez świat ?
Dajcie znać ! 
A.
1 komentarz:

  1. Wszystkie piosenki doskonale kojarzę, a 'Murder On The Dancefloor' to jest u nas theme każdej imprezy.

    OdpowiedzUsuń

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.