Sarsa w Pszowie!

Stwierdziłem, że dodam nowy temat na bloga. Będą to koncerty! Wszystkie tematy są w zakładce ''KATEGORIE".

Niedawno (w sobotę) pojechałem na XXXIII Dni Pszowa, gdzie gwiazdą wieczora była Sarsa. Jako, że jestem fanem Marty, a Pszów to moje rodzinne miasto, stwierdziłem, iż pojadę na ten koncert.
Przed Sarsą wystąpił KASA znany z przebojów "Macho" oraz "Piękniejsza". Koncert był zaplanowany na 21:45 i o dziwo był na czas. Z własnego doświadczenia wiem, że artyści spóźniają się od 15-30 minut.

Sam koncert był niesamowity. Już raz byłem na koncercie Marty i to było 2 lata temu. Pamiętam energię z tamtego czasu i mogę powiedzieć, że atmosfera jest przecudowna. Sarsa miała cały czas kontakt z publicznością, wszyscy razem z nią śpiewali. Setlista była dobrana tak, aby promować album "Pióropusze" jednak nie zabrakło starych piosenek.

Setlista:
1. Emma Nuci Organic
2. Indiana
3. Bronię się
4. Ucieka
5. Hey You
6. Motyle i Ćmy
7. Volta
8. I Love It
9. Naucz mnie
10. Pióropusze
11. Zapomnij mi
12. Naucz mnie (Akustycznie)

Bis:
1. Volta
2. Motyle i Ćmy

Standardowo jak po każdym koncercie Marta zeszła do fanów rozdawać autografy i robić sobie zdjęcia. Ja niestety nie mam zdjęcia, ponieważ nie miałem jak się dostać do niej (za dużo ludzi), ale dzięki organizatorom, zdobyłem autografy.


W tym tygodniu jeszcze idę na koncert idolki z dzieciństwa - Ani Dąbrowskiej - a za tydzień na Margaret! Czekajcie na następną relację!Źródło zdjęć: nowiny.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.