Ananas poleca muzycznie!Dawno nie było jakiegoś postu, w którym coś polecam. Stwierdziłem, że zrobię serię, gdzie będę polecać albumy muzyczne, książki czy filmy. Będą one pod kategorią ULUBIEŃCY. 

W tym poście będę polecał Wam muzycznie, czyli coś co jest mi baaardzo bliskie. 

1. Margaret - Add The Blonde


Jest to debiutancki album Margaret z 2014 roku. Polecam Wam go ze względu na różnorodność. Jest on typowo popowy, ale można przy nim pośpiewać, popłakać, poskakać i potańczyć. 

2. Patrycja Markowska - Krótka płyta o miłości.


Siódmy już album córki wokalisty zespołu Perfect. Jest całkiem świeże wydawnictwo, bo premiera albumu miała miejsce w maju 2017 roku. Rockowo-popowy album z pięknymi balladami. Polecam na zimowe wieczory!

3. Hey - CDN


Po 25 latach prężnego działania na rynku muzycznym, HEY robi sobie przerwę, lecz nie zostawili nas z pustymi rękoma. Mimo, że odeszli zostawili nam na koniec płytę z wszystkimi hitami zespołu w nowych wersjach, a także pożegnali się z nami fizycznie poprzez trasę FAYRANT TOUR. Na tym albumie są wyselekcjonowane wszystkie najlepsze piosenki. Polecam z całego serca.

4. Anne♥️Marie - Speak Your Mind


Ten album już Wam polecałem w ulubieńcach kwietnia i dałem recenzję.  Nic więcej nie muszę dodawać. Polecam i słuchajcie, bo jest tego warty!

5. Ania - W spodniach czy w sukience?


Jak dobrze wiecie, kocham Anię i jest moją idolką z dzieciństwa. Ten album został wydany w 2008 roku i jest to jej trzeci album studyjny. Z całej jej dyskografii, ten jest moim N०1. Wydawnictwo to promował singiel "Nigdy więcej nie tańcz ze mną", którego nie możecie nie znać!


Jak na razie to tyle. Nie chciałbym dodawać wszystkich moim ulubionych albumów, które polecam, bo lista byłaby długa. Listę będę uzupełniał systematycznie po pięć albumów, abyście mieli czas na przysłuchanie i wydanie swojego zdania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.