Fenty Beuty w Polsce ! - co, gdzie, kiedy i po ile?Najbardziej pożądana marka kosmetyków już we Wrześniu będzie dostępna w Polsce! Oto cała lista produktów !
Fenty Beauty to jedna z wielu marek kosmetycznych, która jest pożądana na cały świat. FentyBeauty na swoim instagramie ogłosili, że 7 Września będzie dostępna w drogeriach Sephora w całej Polsce. W tym poście przytoczę Wam od czego ta marka jest, co będzie dostępne i w jakich cenach.

Co to jest Fenty Beauty i kto jest założycielem? 

Fenty Beauty jest to marka kosmetyczna, która ma na celu pomóc kobiecie poczuć się pięknie bez względu na kolor skóry. Założycielem tej marki jest piosenkarka Rihanna, stąd też marka nazywa się Fenty, ponieważ jest to jej nazwisko.

Czym się wyróżnia?

Marka wyróżnia się tym, że ma w swojej ofercie 40 odcieni podkładów, pomadki, które mają pasować do każdej karnacji czy rozświetlacze, które mogą służyć jako świetliste cienie.

Oczywiście na start wszystkie produkty nie będą dostępne. Niedawno wypuszczona seria BEACHPLEASE nie będzie dostępna. Jest jednak pocieszenie. Dostępne będą produkty, które są najlepsze i najbardziej pożądane.


Oto cała list produktów oraz ich ceny, które można zakupić stacjonarnie:
 1. Gloss Bomb  69 zł
 2. Set Bomb Baby  89 zł
 3. Flyliner  85 zł
 4. Pro Filt'r Instant Retouch Primer  139 zł
 5. Killawatt Freestyle Highliter Duo  155 zł
 6. Mattemoiselle  79 zł / szt
 7. Invisimatte Blotting Paper  59 zł
 8. Invisimatte Blotting Powder  139 zł
 9. Match Stix  105 zł / szt
 10. Match Stix Trio  229 zł
 11. Moroccan Spice Eyeshadow Palette  229 zł
 12. Precision Makeup Sponge 59 zł
 13. Full-Bodied Fundation Brush  145 zl
 14. Cheek-Hugging Highlight Brush  139 zł
 15. Portable Touch Up Brush  101 zł
 16. Portable Highlighter Brush  99 zł
 17. Portable Contour & Concealer Brush 
Reszta produktów jest dostępna na www.fentybeauty.com.

Jak widzicie Rihanna pomyślała o każdym i nie ominęła nikogo. Każdy będzie zadowolony. 
Chciałbym dodać, że marka w US miała premierę we Wrześniu zeszłego roku, to i tak została okrzyknięta najlepszą marką kosmetyczną 2017 roku i zyskała najwyższe podium w walce marek kosmetycznych.

Dajcie znać czy chcecie, abym zrobił konkurs czy zrecenzjonował produkty.

Miłego dnia. 
A.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.