Dlaczego nie było mnie 4 miesiące na stronie?


Od mojego ostatniego postu na stronie minie 4 miesiące. Było do tego wiele powodów, a jeden z nich to projekt niespodzianka dla Was.


Mój ostatni post był o Fenty Beauty w Polsce i był on dodany w Sierpniu. Od tamtej pory nie dodałem nic, ponieważ miałem problemy zdrowotne i nie miałem czasu aby nawet pomyśleć o poście na stronę. Nadal jestem podczas leczenia, jednak już w domu, ale to nie był jedyny powód dlaczego się nie odzywałem 


Tak jak wspomniałem wcześniej, bardzo długo pracuje nad projektem, który ujrzy światło dzienne dopiero w nowym roku. Nie mogę zdradzić więcej, ponieważ jeżeli powiem troszeczkę to automatycznie mogę wszystko wypaplać haha, ale na pewno będzie to coś też dla Was. Dużo osób mi pomaga w tym projekcie.

Jedno jest pewne, że wracam na stronę i będę już systematycznie publikował posty. Na pewno za niedługo będziecie mogli przeczytać ulubieńców roku.

A co u Was przez te 4 miesiące się działo? Dawajta znaka :)
Miłego dnia. 
A.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.