KOGO WARTO OBSERWOWAĆ NA INSTAGRAMIE?


W tym roku dużo osób odinstalowało aplikację Snapchata i zaczęło korzystać z Instagrama, ponieważ więcej się tam dzieje. Zatem komu warto dać ''follow" na Insta?


Rok 2018 ewidentnie należał do założycieli Instagrama. Aplikacja odnotowała aż ponad 70% więcej użytkowników niż w poprzednim roku! Zatem dzisiaj dla nowych jak i dla starych użytkowników tej aplikacji, mam listę kont, które warto zaobserwować.


Jessica Mercedes aka @jemercedJessica na swoim profilu pokazuje swoje podróże po świecie, ale i życie codzienne. Jednak na jej koncie możemy zobaczyć najwięcej różnych stylizacji, którymi możemy się inspirować. Ma swoją własną markę z strojami kąpielowymi oraz prowadzi bloga modowego. Osoba warta uwagi.


Agata  Dziarmagowska aka @dziarmadziarma 


Mega pozytywna i pewna siebie dziewczyna, która ma stały kontakt ze swoimi odbiorcami. Dlaczego warto zajrzeć na jej profil? Powodów jest wiele. Zaraża ludzi pozytywną energią, podnosi ich na duchu, buduje pewność siebie, doradczyni w sprawach sercowych, a do tego wszystkiego pięknie śpiewa. Same przyjemności 😜


Ewa Grzelakowska-Kostoglu aka @redlipstickmonster


Ewa chyba prawie dla każdej dziewczyny w Polsce jest inspiracją. Piękne makijaże, zadbane paznokcie - chodzący ideał. Pokazuje, że warto walczyć o swoje marzenia za wszelką cenę i ona jest na to żywym dowodem. Na swoim Instastories często pokazuje "behind the scenes" z kręcenia nowego odcinka na kanał itp.  Warto zaobserwować, nie pożałujecie!


Oliwia Sobczak aka @biologicznie


Pomimo swojego młodego wieku, szybko wybiła się na Instagramie. Oliwka aktualnie chodzi do 2 klasy liceum i jest molem książkowym. Na swoim koncie pokazuje jak można ładnie, schludnie i przejrzyście dbać/pisać notatki. Inspiruje tym młode osoby jak i dorosłych, którzy lubią mieć czytelne dokumenty pisane odręcznie. Jeżeli chcesz zmienić system pisania notatek, koniecznie musisz zaobserwować ją!


Maja Sablewska aka @sablewska


Chyba jedyne konto jakie znam na polskim Instagramie, które pokazuje, że nie wolno się wstydzić oraz, że naturalność jest najpiękniejsza. Maja swoim obserwatorom udowadnia, że naturalności nie wolno się bać. Mały biust, brak umięśnionego brzucha, szerokie biodra- trzeba w tym znaleźć plusy i zalety niż szukać na siłę w sobie wad. Złota kobieta, która zmieni Ci patrzenie na swoje ciało.


Do It Yourself aka @diy.amazing.diy


Mega lubię ten profil, ponieważ publikuje filmy z rzeczami, które możecie zrobić własnoręcznie np.: ozdobić pokój, zrobić ramkę na zdjęcie lub spersonalizować sobie poszewkę na poduszkę. Lubie konta takiego typu, bo można znaleźć coś dla siebie i zrobić to własnymi rękami za małą cenę niż kupić to samo za miliony monet. Polecam !A Wy obserwujecie kogoś wartego uwagi? 
Dajcie znać!

Miłego popołudnia.
A.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.