PIOSENKI, O KTÓRYCH ŚWIAT ZAPOMNIAŁ VOL3


Przez pewien czas mnie nie było na blogu. Pracowałem, przeprowadziłem się, ale to opiszę w poście o mojej byłej pracy. Dzisiaj wasza ulubiona seria, czyli piosenki, o których świat zapomniał.

Bardzo polubiliście serię o zapomnianych piosenkach i jest wasza ulubiona seria jak do tej pory na moim blogu. Było troszeczkę kontrowersji, a teraz czym Was zaskoczę?


The Black Eyed Peas - Pump It

Piosenka, która w pewien sposób stała się memem. W latach '05-'06 była bardzo popularna tak jak sam zespół i często była grana w radiach. Teraz jeżeli będziemy słuchać radia rzadko ją usłyszymy. Zespół ma w planach reaktywację, lecz jednak bez Fergie.
 Honey - No One

Rok 2010, debiut Honoraty Skarbek pod pseudonimem Honey. Wydaje singiel "No One", który zapowiada album "HONEY". Hit na całą Polskę. Wszystkie radia grały ten hit, tak samo jak 4FunTV, EskaTV czy MTVPolska. Teraz nawet sama autorka piosenkarka nie przyznaje się do tej piosenki jak i do pseudonimu jaki sobie wtedy obrała. Rihanna - SOS

Pewnie większa część moich odbiorców wie, że jestem RihannaNavy, więc nie mogło jej tutaj zabraknąć. Piosenka "SOS", która promowała drugi album barbadoski "A Girl Like Me" był hitem na skalę globalną. W Polsce album jak i singiel były bardzo dobrze odebrane. Radia i stacje telewizyjne grały tę piosenkę co godzinę, a na listach przebojów zdobywała pierwsze miejsce. Teraz o piosence ludzie zapomnieli, a album stał się z dnia na dzień niewidoczny przez słuchaczy.Taylor Swift - 22

Piosenka promująca album "RED", a jednak miała słabą promocję, ponieważ wybiły ją single "We Are Never Getting Back Together" oraz "I Knew You Were Trouble". Na przestrzeni 5 lat nie słyszałem tej piosenki ani razu, natomiast w telewizji od czasu do czasu ją puszczą, ale jednak rzadko.

                                     


Ode mnie było by na tyle. Co sądzicie o moim zestawieniu? I czy chcecie IV część piosenek, o których świat zapomniał? Dajcie znaka 

Kuba

5 komentarzy:

 1. Żadnej z tych piosenek nie lubiłam specjalnie, więc to, że teraz są zapomniane nie robi mi większej różnicy. Uważam, ze Ci artyści, poza Honoratą Skarbek, bo jej nie słucham, mają mnóstwo świetnych piosenek, o których bardziej warto pamiętać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Piosenki bardzo często zostają zapomniane, ustępują miejsca nowym dźwiękom i trendom poniekąd. Niemniej fajnie wrócić wspomnieniami do dawnych utworów i co najlepsze - wiele tekstów pamięta się do dziś, pomimo upływu lat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niektóre piosenki kojarzę, ale nie słucham nagminnie tych artystów. W sumie odświeżenie dawnych przebojów może być ciekawym przypomnieniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zestawienie :) Niektóre z tych piosenek kojarzę (głównie SOS). Jestem za kolejną częścią :D Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 5. Zestawienie jest dobre. Kojarze niektóre z utworów

  OdpowiedzUsuń

Adbox
Niniejsza strona stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Prawa autorskie, osobiste jak i majątkowe do strony przysługują Jakubowi Jeznach. Zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie cywilnym, ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.